[flash]
[flash]

Publikacje

"Wodne stwory i potwory"

Przewodnik "Wodne stwory i potwory, czyli jak samodzielnie określić czystość wody" powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie szkół na materiały dotyczące biologicznego badania wód.


więcej

 

Czytelnia

Księgozbiór skompletowany podczas przeszło 10 lat działalności Stowarzyszenia "Agro-Group" jest nieodpłatnie udostępniany w siedzibie przy ul. Ciepłej 19 A w Białymstoku. Posiadamy pojedyncze egzemplarze publikacji, z tego względu nie wypożyczamy ich na zewnatrz.


więcej

 

„Brama na Bagna – przewodnik”

Przewodnik po obszarze „Brama na Bagna” – terenie ujścia Biebrzy do Narwi, przygotowany na potrzeby promocji partnerskich działań na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich.


więcej

 

„Dobre Zakupy – przewodnik”

Poradnik DOBRE ZAKUPY został wydany przez Polską Zieloną Sieć we współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz Ekorozwoju "Agro-Group".
Publikacja ta omawia etyczne aspekty codziennych zakupów oraz stojącą przed nabywcą możliwość aktywnego wpływania na działalność firm poprzez wybory dokonywane w czasie zakupów.


więcej

 

„Czy ja dbam o środowisko?” cz.1 i 2

Publikacja składa się z dwudziestu scenariuszy zajęć napisanych na potrzeby projektu eko-konsumenckiego "Czy ja dbam o środowisko?".


więcej

 
1 2 3 >

 


Działalność Stowarzyszenia na rzecz Ekorozwoju Agro-Group jest dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

statystyka